Kombi Sevisi, Petek Temizliği ve Klima Servis
Kombi Sevisi, Petek Temizliği ve Klima Servisi

10 yılı aşkın süredir profesyonel ekibimiz ile kombi ve klima servisi gibi ısıtma ve soğutma sistemlerinde, teknolojik altyapımız ile hizmet veren köklü ve tecrübeli bir firmayız. Sürekli olarak kombi bakımı, klima bakımı servislerimizde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve ilgili servis ve bakım cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz.

Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece ve Başakşehir bölgelerinde kombi servisi , kombi arıza ve bakımı, petek temizliği, kombi petek bakımı gibi ev ve iş yerlerindeki ısınma hizmetlerini ve yine aynı bölgelerde geçerli klima bakımı, klima servisi ve klima tamiri hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sizler de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 0 552 636 24 69 numaralı telefonumuzdan arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizi arayarak randevu talep edecektir. Mail yolu ile ulaşmak isterseniz servistalep@kombiservisbeylikduzu.com adresine mail atabilir, Beylikdüzün'de bulunan merkez ofisimizi dilediğiniz gün ve saatte ziyaret edebilirsiniz.

Belirttiğimiz ilçelerde servis, bakım ve tamir hizmetini verdiğimiz mahalle ve semtlere, Beylikdüzü, Esenyurt, ve Büyükçekmece bağlantı adreslerinden veya menüden ulaşabilirsiniz.