Doğal gaz kullanıcılarının sıklıkla sorun yaşadığı kombilerin periyodik bakımları ve arıza meydana geldiğinde bakımları da sık sık yapılmaktadır. Kombilerin yılda bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler daha çok yakıt tüketmektedir. Kombilerin daha çok ısı vermesi için özellikle de kış gelmeden yapılmaları gerekmektedir. Az doğalgaz harcayarak yüksek ısılar elde etmek de mümkün olacaktır. Kombi servisi hizmetini ise İstanbul ilinde ve ilçelerinde de yapmaktayız. Kış aylarından önce kombilerin periyodik bakımları yapılmadığı takdirde sorunsuz çalışabilmektedir. Kombilerde kontrol etme, bakım ve onarım işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Teknik Serviste Son Nokta

Bakımı yapılmayan kombiler de kış aylarından önce faturalara yansımaktadır. Gerektiği takdirde parça değişimleri de yapılmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız tarafından cihazlar, kombileriniz kalıcı şekilde temizlenmektedir. Kombi servisimiz profesyonel ekibimiz ile sizler için, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır. Kombi servisi elemanlarımız periyodik bakımları ve temizlik işlemlerini de yürütmektedir. Kombi servisi fiyatları ise sanılanın aksine oldukça uygundur. Temizleme, bakım yapma alanında da kullanılan kimyasallar tamamen zararsız olan içeriklerden oluşmaktadır.

Sorunsuz Kombi Bakımı Hizmetleri

Uygun fiyatlara kaliteli çalışmalar sonunda memnuniyeti sağlamak amacımızdır. Kombilerinizin daha uzun sürelerde verimli çalışması da firmamız aracılığı ile sağlanmaktadır. Bakımı yapılmayan kombiler ilerleyen süreçlerde arıza durumu ile karşılaşabilir. Bakım yapılmayan kombilerin verimi düşmektedir. Daha çok doğalgaz harcaması olmaması için kombi servisinin yapılması gerekmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir ve kaliteli hizmetlerle bakım yaptırmak ve kombilerde meydana gelen sorunları çözmek için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Düzenli şekilde yapılan bakımlar ve kombilerin performansı ilk günkü gibi olması sağlanmaktadır. Kombi bakım ve onarım işlemleri de firmamız elemanları tarafından etkin şekilde yapılmaktadır. Uygun fiyatlara yüksek kaliteli hizmetlerden yararlanmak için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Sorunsuz şekilde firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Teknik servis hizmetimiz alanında uzman, işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Gaz kaçaklarının önüne geçilmektedir. Kombi bakımları sonucunda yapılan gözlemlerde düzenli şekilde yapılan bakımlar sonucunda kombilerin ömrü ise ortalama 5 ile 10 yıl arasında uzamaktadır.

Beylikdüzü Kombi Servisi

-Gürpınar (Semt)
Adnan Kahveci Mah.
Dereağzı Mh.
Gürpınar Mh.
-Kavaklı (Semt)
Barış Mh.
Büyükşehir Mh.
Cumhuriyet Mah.
Kavaklı Mh.
Sahil Mah.
-Merkez (Semt)
Adnan Kahveci Mah.
Barış Mh.
Beylikdüzü OSB
Büyükşehir Mh.
Cumhuriyet Mah.
-Yakuplu (Semt)
Marmara Mah.
Yakuplu Mah.

Esenyurt Kombi Servisi

-Esenyurt (Semt)
Akçaburgaz Mh.
Akevler Mh.
Akşemseddin Mh.
Ardıçlı Mh.
Aşık Veysel Mh.
Atatürk Mh.
Bağlarçeşme Mh.
Balıkyolu Mh.
Barbaros Hayrettin Paşa Mh.
Battalgazi Mh.
Cumhuriyet Mah.
Çınar Mh.
Esenkent Mah.
Fatih Mah.
Gökevler Mh.
Hürriyet Mh.
İncirtepe Mh.
İnönü Mh.
Koza Mh.
Mehmet Akif Ersoy Mh.
Mehterçeşme Mh.
Mevlana Mh.
Namık Kemal Mh.
Necip Fazıl Kısakürek Mh.
Orhan Gazi Mh.
Osmangazi Mh.
Örnek Mh.
Pınar Mh.
Piri Reis Mh.
Saadetdere Mh.
Selahaddin Eyyubi Mh.
Sultaniye Mh.
Süleymaniye Mh.
Şehitler Mh.
Talatpaşa Mh.
Turgut Özal Mh.
Üçevler Mh.
Yenikent Mh.
Yeşilkent Mh.
Yunus Emre Mh.
Zafer Mh.
-Haramidere (Semt)
Güzelyurt Mh.
Namık Kemal Mh.
Zafer Mh.
-Kıraç (Semt)
Cumhuriyet Mh.
İstiklal Mh.
Namık Kemal Mh.
Yenikent Mh.