Klima cihazları en iyi hizmeti verebilmek için sizlere ve sizlerin aracılığıyla görev yapan klima servis çalışanlarına muhtaçlardır. Isıtma ve soğutma hizmetlerini kaliteli şekilde yerine getirmek, enerji verimliliğini maksimum seviyede kullanmak, çalışma sırasında gürültü çıkarmamak, çevre dostu özelliğini sürdürmek için Klima Servisimiz sizler için hizmet vermektedir.

Klima bakımları ekonominiz ve sağlığınız açısından yüksek önem taşımaktadır. Bakım ve onarım işleri işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığı sürece ciddi sorunlar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Bakımları periyodik olarak yaptırmanız durumunda klima cihazınız uzun ömürlü olacaktır.

Profesyonellerle Çalışma Ayrıcalığı

Klimalar, insanların yaşamına teknolojik gelişmelerden sonra girmiş bir cihazdır. Klima havayı soğutan, ısıtan ve temizleyen bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Klimalar; evler, arabalar, işyerleri ve insanların bulunduğu pek çok mekanda kullanılır. Klima sistemi ilk olarak bir kağıt fabrikasında nemli olan kağıt rulolarının bozulmaması için nem kontrol amacıyla kullanılmaya başlamıştır. Daha sonra geliştirilerek günümüzdeki klimaya ulaşılmıştır. Belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buhardan tekrar sıvıya dönüştürülmesi sistemi klimanın temel sistemidir. Bu sistem insanların bulunduğu ortamları yazın soğutur, kışın ısıtır. Ayrıca dondurma ve soğutma sistemlerinde de klima kullanılır. Klimanın teknik tüm işleri soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından yapılmaktadır. İşlerinde uzman bu kişiler klimanın teknik tüm detaylarıyla ilgilenmektedirler.