Klima Bakım Onarım Tamir Servisi
Klima Bakım Onarım Tamir Servisi

Klima cihazları en iyi hizmeti verebilmek için sizlere ve sizlerin aracılığıyla görev yapan klima servis çalışanlarına muhtaçlardır. Isıtma ve soğutma hizmetlerini kaliteli şekilde yerine getirmek, enerji verimliliğini maksimum seviyede kullanmak, çalışma sırasında gürültü çıkarmamak, çevre dostu özelliğini sürdürmek için Klima Servisimiz sizler için hizmet vermektedir.

Klima bakımları ekonominiz ve sağlığınız açısından yüksek önem taşımaktadır. Bakım ve onarım işleri işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığı sürece ciddi sorunlar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Bakımları periyodik olarak yaptırmanız durumunda klima cihazınız uzun ömürlü olacaktır.

Klima Bakım Onarım Tamir Servisi
Klima Bakım Onarım Tamir Servisi

Profesyonellerle Çalışma Ayrıcalığı

Klimalar, insanların yaşamına teknolojik gelişmelerden sonra girmiş bir cihazdır. Klima havayı soğutan, ısıtan ve temizleyen bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Klimalar; evler, arabalar, işyerleri ve insanların bulunduğu pek çok mekanda kullanılır. Klima sistemi ilk olarak bir kağıt fabrikasında nemli olan kağıt rulolarının bozulmaması için nem kontrol amacıyla kullanılmaya başlamıştır. Daha sonra geliştirilerek günümüzdeki klimaya ulaşılmıştır. Belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buhardan tekrar sıvıya dönüştürülmesi sistemi klimanın temel sistemidir. Bu sistem insanların bulunduğu ortamları yazın soğutur, kışın ısıtır. Ayrıca dondurma ve soğutma sistemlerinde de klima kullanılır. Klimanın teknik tüm işleri soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından yapılmaktadır. İşlerinde uzman bu kişiler klimanın teknik tüm detaylarıyla ilgilenmektedirler.

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.

Ayrıca:

  • Cihazın verimli çalışması için,
  • Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
  • Enerji tasarrufu sağlamak için,
  • Fatura maliyetlerini azaltmak için,
  • Sağlığınız için,
  • Konfor ve güvenliğiniz için,
  • Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
  • Klimanın ömrünü uzatmak için,
  • Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Profesyonel Ekip

Klima servisi olarak İstanbul' un tüm bölgelerinde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde klima problemlerini çözmektedir. Klimanızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.